Monitoring GPS

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów (EEPP) umożliwia odliczanie 100% VAT od zakupu pojazdu, od paliwa, serwisów, przeglądów, wymiany opon i wielu innych. ikol jest więc produktem skierowanym do przedsiębiorców i dyrektorów flot pojazdów. Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów ikol jest w pełni zgodna z wymogami ustawowymi.

Dodatkowo, za pomocą prostej w obsłudze strony internetowej możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twój pojazd. Lokalizator GPS ikol jest wyjątkową platformą, która pozwala Ci dowolnie dostosowywać dostępne na niej funkcje do Twoich potrzeb.

System działa dzięki umieszczanemu w pojeździe lokalizatorowi GPS, który na bieżąco zbiera informacje pochodzące od satelitów, przechowuje je w swojej wewnętrznej pamięci a następnie wysyła do serwerów ikol. Za pomocą dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową, możesz zalogować się do aplikacji ikol i mieć dostęp do informacji pochodzących z lokalizatora GPS. Nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.